Jdi na obsah Jdi na menu
 


postavy

4. 2. 2008

postavy


 Ichgo 2.2Ichigo Momomiya/Zoey Hanson je normální 13letá dívka.Ichigo byla vystavena mutace nebo-li DNA a tím se objevili jeji pravé schopnosti.Její dna je divoká kočka.S jejími novými silami musí Ichigo/Zoey zachraňovat planetu před Chimerama/Ciniklóni.Poorvé se setkala s Ryou Shirogane/Elliott Grant a s jeho partnerem Keiichirem Akasaka/Wesley J.Coolridge III.Pomocí Mimimew musí najít zbývající MewMew.

Mew Berii with her Loveberry StaffBerii Shirayuki/Berry-
Berry je prý Ichigova sestřenice.Ona je jedniná,která má dvě DNA.Berry změnila školu,protože tam měli rozkošné uniformy.Její uniforma v kavárně je světlo růžová ale když se promění tak má uniformu bílou.Je chytřejší než Ichigo/Zoey.

Mew Bridget's first appearenceLettuce Midorikawa/Bridget Verdant-Tohle byla třetí objevená MewMew.Lettuce/Bridget je velmi plachá dívka ale když jsou přátele v nebezpečídokáže na sebe vzít jakékoliv riziko.Pracuje v kavárně spolu s Zoey,Kikki,Coriny a Renee.Má ráda Elliotta.Je divné že neumí plavat když má DNA černého delfína.Její výstroj je celá do zelena.

Blue Knight 2Blue Knight-Blue Knight/Modrý rytíř je tajená osoba,která vždy dělá co slíbí a chrání Ichigo/Zoey před Cyniklóny.Zdá se že je také Cyniklón ale jeho kůže není tak bledá jako jejich.Zpočátku si Ichigo/Zoey myslela že Blue Knight je buď Elliott nebo Wesley,ale ve skutečnosti je to Mark.

Minto Aizawa/Corina Bucksworth-Minto/Corina je bohatá dívka,která si myslí že Ichi/Zoey je snob.Je známa jako Modrý papoušek.V kavárně jenom sedí a popíjí čaj ale na to aby pracovala néé to nééé.Nejraději má Zakuro/Renee.

KisshuKissu/Dren-Kissu/Dren ovládá parazity,které se proměňujou na Chimery.když poprvé vystupoval v MewMew Power dal jako první pusu Ichigo/Zoey.A pak jí řekl Díky za polibek.Miluje Ichigo/Zoey.

DEEP BLUE!!!Blue Deep-Blue Deep je velitelem Cyniklonů.Doufá,že se mu podaří zničit Planetu a nebo ji vládnout.V 2 episodě slyšíme jenom jeho hlas.Ve 26 episodě ho uvidíme jako chráněnou forku a ve finálních čtyřem episodách ho uvidíme ve stínu Marka.Používá podobný měč jako Mark.

Ryou ShiroganeRyou Shirogane/Elliott Grant-Ryou/Elliott je jeden ze dvou,který se stará o kavárku.Jeho parták je Akasaka Keiichiro.Je velmi bohatý a má mazlíčka robota R2000,který je partnerem Ichigo Momomiya pojmenovaný Masha/Minimew.Ryou/Elliott vystudovat bohatou střední školu.On spolu se svým parťákem zjistil,že IchigoŽoey je jedna z MewMew.Pomocí polibku,který dal IchigoŽoey se vrátila do své původní podoby.Ryou/Elliott může být kočkou jen 10 minut.

PuddingPudding Fon/Kikki Benjamin-Pudding/Kikki jemalé děcko,které se připojilo k Ichigo,Minto a Lettuce.Má ráda vákony za peníze a zábavu.Je příliiš hloupá na to,aby si něco vzala k srdci.Pudding/Kikki zemřela matka a tak se stará o pět sourozenců sama (čtyři bratři a jedna sestra).její otec je Japonský bojovník.její proměna je Lví opice.

Masaya Aoyama/Mark-Masaya/Mark je rozkošný/chytrý apopulární chlapec.Má obavu o planetu.Je Ichigův přítel a její ochránce.Cvičí také Kendo a je v tom nejlepší.On je vždycky klidný a ví že Ichigo/Zoey je MewMew.Pozdějí ho uvidíme v episodách jako Blue Knight.Miluje Ichigo/Zoey.

Zakuro Fujiwara/Renee Roberts-Zakuro/Renee je slavný model.Její proměna je šedý vlk.Nejraději pracuje sama.Zakuro nosí barvu purpurovou a to je barva jejího oblečení při proměně na MewMew.Umí mluvit pěti jazyky a hodně cestovala.

Ichigo Momomiya/Zoey Hanson-Ichigo/Zoey je 13letá dívka zamilovaná do Aoyamaka/Mark.Její proměna je divoká kočka.Je vůdce MewMew týmu.Když je nervózní objeví se ji uši a ocas přo proměně na MewMew.Miluje Aoyamaka/Marka.

Taruto/Tarb-Tarb/ je nejmladší člen Cyniklonů.později se pokoušel skamarádit s Kikki,ale zdá se že Kikki e do něho zamilovala,ačkoliv jeho vůli.Možná má rád Kikki ale není to jisté zjistím to.

SardonPai/Sardon-Sardon se zdá být nejstarší z Cyniklonů.Byl poslaný společně s Tarbem aby zničili MewMew.Jako Dren vytváří parazity.Je také velmi inteligentní,vždy používá počítač a uváží jestli to použijou při boji.

mashaMasha/MiniMew-MiniMew je robot sestavený pomocí Elliotta,který má pomáham Mew Mew hlášením Cynikloů.je to ochránce Zoey před Cynoklóny.

WesleyKeiichiro Akasaka/Wesley J.Coolridge III-Wesley a Elliott jsou dva vůdci MewMew kavárny.Ví toho hodně o Cyniklonů a jako první je objevil.Je velmi vzdělaný na dorty,koláče a další.Zamiloval se do Chrys ale každý měl jinou cestu Keiichiro/Wesley se v té době zajímal o vykopávky a Chrys se zajímala o motýli.Ale Keiichiro/Wesley ji na narozeniny připravil dort ale unesli Chrys Cyniklóni a tak mu dort spadl a zničil se.Naposledy co se viděli a dali sbohem.Dobrosrdečný a sladký Keiichiro/Wesley byl jednou archeolog,který se teď stal cukrářem.Je majitel MewMew kavárny.Jak Ryouovi/Elliottovi zemřeli rodiče,Keiichiro/Wesley souhlasil pomocí Ryoa/Elliotta dokončit výzkum.Je řečeno že Ryou/Elliott pracoval s Keiichirim/Weslym otcem.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

O nás!!!

(ZakuroFujiwara, 7. 6. 2009 19:59)

No pekne ste o nás napísali šak dačo ani nie je z toho pravda ale inač je to super čo ste o nás napísali!
A inač ak sa môžem pretaviť!
Volám sa Renée Roberts/Zakuro Fujiwara inač som prava MewMew som jedna z členiek MewMew moja najlepšia kamoška je Ichigo je to úžastné dievča plné citu .No je to super blog len keby slečna nerobila toľko chýb...
Inač najsť ma môžte na pokeci môj nick je 24_ReNeE_07 ak napíšete budem rada arigoto bay bay...

Re: O nás!!!

(Noelle-chan, 26. 2. 2011 16:15)

no jasně.....takových už tu bylo...

Re: O nás!!!

(anonim, 24. 5. 2011 1:34)

moja mila ti niesi prava mew mew za 1 mew mew je japonska postava tak ako moze zrazu rospravat slovenski prosim uvazuj troch nikto ti natoo neskoci vsak co ti hrabe ci cooooooooooooo

Re: O nás!!!

(hah, 10. 8. 2011 13:35)

ty si chora a to sa píše arigato nie arigoto chod na psychiatriju

PORAĎTE

(..........., 12. 2. 2011 21:37)

PROSÍM PORAĎTE
MEW MEW POWER JSEM NAŠLA NEDÁVNO ALE NEVÍM KDE MÁM SEHNAT MEW MEW POWER ČESKY NEBO ALESPOŇ S ČESKÝMI TITULKY

Re: PORAĎTE

(kiki, 10. 8. 2011 13:29)

to je jenom japonský s anglickými titulkami :/

Suzuna-chan

(Ichigo, 29. 4. 2011 19:54)

já naprosto zbožňuju Drena a být Ichigo,radši s ním jdu na tu jejich planetu,nabo kam a Marka bych nachala plavat.Vždyť Dren má tak krásný oči,jasně,tělo jak holka,ale to je tak jedinej nedostatek,jinak je k sežrání

Re: Suzuna-chan

(mysuline, 3. 7. 2011 9:26)

hele prehod si jmeno Drena- vznikne ti Nerd. jestli nevis co to znamena tak si to hod do slovniku xP (nerd je pitomec)

ZRADA

(anonym, 11. 9. 2008 13:55)

ZRADÁÁÁ!!! Jaktože tady není ZAKURA??? :-(((

Re: ZRADA

(Noelle-chan, 26. 2. 2011 16:19)

je tam.jen tam nemá pict

Otázka

(Tema, 6. 11. 2008 18:40)

Ahoj v jakým díle je Berii Shirayuki? předem dík za odpověd.

Re: Otázka

(Noelle-chan, 26. 2. 2011 16:17)

Berii je jenom v manze

Zoey Hanson : 29. 09. 2008 20:28

(Nanami, 1. 1. 2009 21:36)

Náhodou...Elliot je mnohem hezčí než Mark!Mark si ze sebe dělá jen hrdinu aby zachránil Zoey!-Jasně!Ale Elliot je lepší,hezčí,chytřejší...prostě lepší než Mark!Mark je možná fajn,ale Elliot je lepší!

Re: Zoey Hanson : 29. 09. 2008 20:28

(Zakuro , 11. 2. 2011 18:22)

Třeba je hezčí ale štve mě to že se pořád hadá s Ichigo

Kikki

(Kikki/Pudding, 21. 8. 2010 9:30)

ale já si myslím že Kikki není hloupá že je jenom menší než ostatní mew mew power a navíc mě se opice líbí a to píšu k těm komentářům Kiki a trochu hezký. Hlavně komentář trochu hezký tak tomu chci vzdělit že opice není vůbec špatná oice sou naopak velmi šikovné a já si myslím že se opice k ní náramě hodí.

Kikki

(-----, 21. 8. 2010 9:25)

Ale stejnak se mi nejvíc líbí Kikki/Pudding

Super

(Pudding/Kikki, 21. 8. 2010 9:24)

Nejvíc se mi líbí z mew mew power kikki, Ichigo a Reneé ale jste pěkné všechny mám vás ráda nejvíc ze všech anime.

dfgfgf

(pomerance1112, 30. 12. 2009 9:42)

http://pomerance1112.blog.cz/ koukni

mew

(Alice, 26. 11. 2009 15:21)

inak mas to tu velmi pekne, mne sa z nich najviac paci Kisshu/Dren

prosim pozri sa na moju stranku

(Zoey, 26. 11. 2009 15:18)

http://www.mewmewpower.estranky.sk/