Jdi na obsah Jdi na menu
 


postavy

4. 2. 2008

postavy


 Ichgo 2.2Ichigo Momomiya/Zoey Hanson je normální 13letá dívka.Ichigo byla vystavena mutace nebo-li DNA a tím se objevili jeji pravé schopnosti.Její dna je divoká kočka.S jejími novými silami musí Ichigo/Zoey zachraňovat planetu před Chimerama/Ciniklóni.Poorvé se setkala s Ryou Shirogane/Elliott Grant a s jeho partnerem Keiichirem Akasaka/Wesley J.Coolridge III.Pomocí Mimimew musí najít zbývající MewMew.

Mew Berii with her Loveberry StaffBerii Shirayuki/Berry-
Berry je prý Ichigova sestřenice.Ona je jedniná,která má dvě DNA.Berry změnila školu,protože tam měli rozkošné uniformy.Její uniforma v kavárně je světlo růžová ale když se promění tak má uniformu bílou.Je chytřejší než Ichigo/Zoey.

Mew Bridget's first appearenceLettuce Midorikawa/Bridget Verdant-Tohle byla třetí objevená MewMew.Lettuce/Bridget je velmi plachá dívka ale když jsou přátele v nebezpečídokáže na sebe vzít jakékoliv riziko.Pracuje v kavárně spolu s Zoey,Kikki,Coriny a Renee.Má ráda Elliotta.Je divné že neumí plavat když má DNA černého delfína.Její výstroj je celá do zelena.

Blue Knight 2Blue Knight-Blue Knight/Modrý rytíř je tajená osoba,která vždy dělá co slíbí a chrání Ichigo/Zoey před Cyniklóny.Zdá se že je také Cyniklón ale jeho kůže není tak bledá jako jejich.Zpočátku si Ichigo/Zoey myslela že Blue Knight je buď Elliott nebo Wesley,ale ve skutečnosti je to Mark.

Minto Aizawa/Corina Bucksworth-Minto/Corina je bohatá dívka,která si myslí že Ichi/Zoey je snob.Je známa jako Modrý papoušek.V kavárně jenom sedí a popíjí čaj ale na to aby pracovala néé to nééé.Nejraději má Zakuro/Renee.

KisshuKissu/Dren-Kissu/Dren ovládá parazity,které se proměňujou na Chimery.když poprvé vystupoval v MewMew Power dal jako první pusu Ichigo/Zoey.A pak jí řekl Díky za polibek.Miluje Ichigo/Zoey.

DEEP BLUE!!!Blue Deep-Blue Deep je velitelem Cyniklonů.Doufá,že se mu podaří zničit Planetu a nebo ji vládnout.V 2 episodě slyšíme jenom jeho hlas.Ve 26 episodě ho uvidíme jako chráněnou forku a ve finálních čtyřem episodách ho uvidíme ve stínu Marka.Používá podobný měč jako Mark.

Ryou ShiroganeRyou Shirogane/Elliott Grant-Ryou/Elliott je jeden ze dvou,který se stará o kavárku.Jeho parták je Akasaka Keiichiro.Je velmi bohatý a má mazlíčka robota R2000,který je partnerem Ichigo Momomiya pojmenovaný Masha/Minimew.Ryou/Elliott vystudovat bohatou střední školu.On spolu se svým parťákem zjistil,že IchigoŽoey je jedna z MewMew.Pomocí polibku,který dal IchigoŽoey se vrátila do své původní podoby.Ryou/Elliott může být kočkou jen 10 minut.

PuddingPudding Fon/Kikki Benjamin-Pudding/Kikki jemalé děcko,které se připojilo k Ichigo,Minto a Lettuce.Má ráda vákony za peníze a zábavu.Je příliiš hloupá na to,aby si něco vzala k srdci.Pudding/Kikki zemřela matka a tak se stará o pět sourozenců sama (čtyři bratři a jedna sestra).její otec je Japonský bojovník.její proměna je Lví opice.

Masaya Aoyama/Mark-Masaya/Mark je rozkošný/chytrý apopulární chlapec.Má obavu o planetu.Je Ichigův přítel a její ochránce.Cvičí také Kendo a je v tom nejlepší.On je vždycky klidný a ví že Ichigo/Zoey je MewMew.Pozdějí ho uvidíme v episodách jako Blue Knight.Miluje Ichigo/Zoey.

Zakuro Fujiwara/Renee Roberts-Zakuro/Renee je slavný model.Její proměna je šedý vlk.Nejraději pracuje sama.Zakuro nosí barvu purpurovou a to je barva jejího oblečení při proměně na MewMew.Umí mluvit pěti jazyky a hodně cestovala.

Ichigo Momomiya/Zoey Hanson-Ichigo/Zoey je 13letá dívka zamilovaná do Aoyamaka/Mark.Její proměna je divoká kočka.Je vůdce MewMew týmu.Když je nervózní objeví se ji uši a ocas přo proměně na MewMew.Miluje Aoyamaka/Marka.

Taruto/Tarb-Tarb/ je nejmladší člen Cyniklonů.později se pokoušel skamarádit s Kikki,ale zdá se že Kikki e do něho zamilovala,ačkoliv jeho vůli.Možná má rád Kikki ale není to jisté zjistím to.

SardonPai/Sardon-Sardon se zdá být nejstarší z Cyniklonů.Byl poslaný společně s Tarbem aby zničili MewMew.Jako Dren vytváří parazity.Je také velmi inteligentní,vždy používá počítač a uváží jestli to použijou při boji.

mashaMasha/MiniMew-MiniMew je robot sestavený pomocí Elliotta,který má pomáham Mew Mew hlášením Cynikloů.je to ochránce Zoey před Cynoklóny.

WesleyKeiichiro Akasaka/Wesley J.Coolridge III-Wesley a Elliott jsou dva vůdci MewMew kavárny.Ví toho hodně o Cyniklonů a jako první je objevil.Je velmi vzdělaný na dorty,koláče a další.Zamiloval se do Chrys ale každý měl jinou cestu Keiichiro/Wesley se v té době zajímal o vykopávky a Chrys se zajímala o motýli.Ale Keiichiro/Wesley ji na narozeniny připravil dort ale unesli Chrys Cyniklóni a tak mu dort spadl a zničil se.Naposledy co se viděli a dali sbohem.Dobrosrdečný a sladký Keiichiro/Wesley byl jednou archeolog,který se teď stal cukrářem.Je majitel MewMew kavárny.Jak Ryouovi/Elliottovi zemřeli rodiče,Keiichiro/Wesley souhlasil pomocí Ryoa/Elliotta dokončit výzkum.Je řečeno že Ryou/Elliott pracoval s Keiichirim/Weslym otcem.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

miau miau

(marie, 19. 7. 2009 20:54)

miluji vas ste ti nejlepci s televize jste jeste lepci nes total spies zboznuju vas ste uzasni

salut

(doudousav2007@yahoo.fr, 11. 7. 2009 2:01)

les mew mew power ce sont super

mew mew power

(super, 11. 3. 2009 11:36)

super super super !!!!!!!

trochu hezký

(Kiki, 26. 1. 2009 15:58)

je trochu hezká nato aby byla opicí.

Kiki

(Sabrinaé, 15. 1. 2009 17:31)

Mne se Kiki hloupa nezda mislim ze je jenom mala.

Mew mew power

(Zoey Hanson, 29. 9. 2008 20:28)

Mark je najkrajsi a neni namysleny ako ten Eliot.A este je romanticky a to je pozoruhodny jav u chalana a vzdy jej zachrani zivot.Mew mew power je naj serial na svete.

BERRY

(klara, 6. 9. 2008 18:26)

JE KRASNA MA SUPER VLASI TAK VYCHITRALA.

Heeeeeeeeej !!!!!

(Yomiko, 30. 7. 2008 20:25)

Berry neni v zadne epz.objevuje se jen v manga a na You Tube :-)

fffffffffffffffffffffffffff

(vgggggggggggggg, 30. 7. 2008 20:22)

fffffvdsgvfdcx

kocky

(corina, 13. 7. 2008 9:59)

v ktere epizode je BERRY BERRY...........

kocky

(corina, 13. 7. 2008 9:56)

liby se my BERRY BERRY................................

kocky

(corina, 25. 5. 2008 19:22)

najlepsi serial na svete. mylujem ho.power mew mew dotoho.

kocky

(corina, 25. 5. 2008 19:18)

mylujen power mew mew,a hlavne corinu.

přátelení

(zoey, 11. 4. 2008 18:31)

ahoj nechceš se spřátelit jestli jo tak napiš mi na email teryk.sedlakova@centrum.cz a ještě něco máš ráda tokyo mew mew ?

Animax

(Éclair, 3. 4. 2008 17:46)

Ahoj,MMP(Mew Mew Power) dávají na Animaxu,,,,,...
Je to super Anime....xDDD

dren

(KATKA, 29. 3. 2008 14:06)

je hezkey me se libi kdybys tam dala obr. jeho tak nevi a zoey prosim

zoey

(KATKA, 29. 3. 2008 14:04)

elliot je super a zoey o ni ani nepisu je nnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeepppppppppppppsssssssssiiiiiiiiiiiiiiiiiii

tokyo mew mew

(teri, 28. 3. 2008 14:48)

nejhezci je elliot grant

Část

(Jaula, 26. 3. 2008 19:13)

Hele lidi nevíte kde seženu kočičí sílu s českými titulky??? nebo alespoň se slušnými anglickými titulky?? Poraďte na HORRNAK@seznam.cz díki moc

banda

(zoey, 9. 3. 2008 20:17)

najlepsiiiiiiiiiiiiiiiii serial na svete fakt.